• Wpisów:245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin:11 524 / 2167 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie
 

 
Bo Ty dajesz szczęście mi, chcę zostać z Tobą gdy tworzymy wspólne 'my'. Od początku właśnie Ty wmawiałeś miłość mi.Chcesz zabrać każdą z chwil nie pozwolę na to Ci... Gdy Ty zabierasz mi mój świat ja ratuje go mimo ran. Z Tobą do nieba bram spełniać nasz dawny plan. Pomimo Twego 'NIE' ja ciągle staram się zatrzymać w sercu Cię... W twych ramionach sie skryć i na zawsze z tobą być Kocham Cię
 

 
Czuję się zajęta mimo, że ty nie odwzajemniasz mojego uczucia!
 

 
- Nie zrobię tego z tobą.
- No dlaczego ?
- Bo jeszcze nie czuję się gotowa. Mam dopiero 15 lat.
- Jej, to nieważne. No proszę ! Ja już nie mogę się doczekać.
- Boję się.
- Nic się nie stanie, jestem doświadczony.
- To ile razy już to robiłeś?
- Około 10.
- Och, ale jesteś pewny, że wiesz, co i jak?
- Tak, robiłem to już wiele razy.
- Ale..
- Żadne "ale" ! Bierz ten spadochron i skaczemy !
 

 
Sa noce, że człowiek nie może zasnąć, ponieważ jego mózg jest przepełniony wspomnieniami, o których nie chce pamiętać .
 

 
romantyk  to nie ktoś kto zabierze cie do ekskluzywnej restauracji , lecz ktoś kto zabierze cię w zwykłe miejsce i pokaże ci jego niezwykłość.
 

 
Jeśli Cię boli, gdy się z kimś kłócisz, to znaczy, że naprawdę Ci zależy.
  • awatar Dove Cameron: Omatko ja tak mam /...super blog jestem nowa zrobisz mi przyjemnosc i wpadniesz zaobs i dodasz kom z gory dziekuje. jezeli chcesz cos w zamian to pisz na priv
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Chłopak dojrzewa, gdy zakocha się naprawdę. Nie dla szpanu przed kumplami, nie dla podziwu wśród jej koleżanek.
 

 
każdy ma w życiu taką osobę, której wybacza wszystko.
 

 
To właśnie czas pokazuje nam kim dla kogoś jesteśmy i ile znaczymy.
 

 
Gdy dorosnę najpierw chcę mieć syna potem córkę , wtedy syn będzie bił każdego kto sprawi, że moja mała dziewczynka zapłacze.
 

 
Szkoda by było przekreślić tyle wspólnych wspomnień. Więc ratujmy to teraz, póki się da, bo za jakiś czas może być za późno na cokolwiek.
  • awatar ✝ ѕateenkaari ♥: Dokładnie! Meega wpis! Fajny blog. :) Zapraszam do mnie, być może warto. :D Pozdrawiam ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nie wiem jak Ty to robisz, że wystarczy mi chwila rozmowy z Tobą, bym była najszczęśliwszą osobą na świecie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Oddałabym wszystko, żeby mieć Cię w moim ramionach...
 

 
wystarczy, że będziesz mnie kochał
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Było setki chłopaków, którzy chcieli chodź mnie, chodź raz poczuć mnie w swoich ramionach, lecz ja i tak czekałam na niego. wciąż miałam nadzieję, że może jeszcze napisze, zadzwoni.
 

 
Dlaczego kochamy tych, którzy nie kochają nas? Dlaczego nie potrafimy zrobić nic, gdy w jednej chwili wali nam się cały świat? Dlaczego milczymy, zamiast podjąć się wyzwania? Dlaczego boimy się mówić o uczuciach, skoro tak bardzo nam zależy? Dlaczego ukrywamy ból, zakrywając go uśmiechem? Dlaczego? Wiesz, dlaczego? Ja wiem. Po prostu boimy się porażki, boimy się cierpieć, boimy się pytań, zainteresowania innych. Ale wiesz, wciąż nie rozumiem, dlaczego nie potrafię powiedzieć Ci, jak bardzo za tęsknie, dlaczego? Boje się, że Ty za mną nie tęsknisz. Boje się, że dla Ciebie nie jestem nikim ważnym. Właśnie.. boję się tego, kim dla Ciebie jestem.
 

 
Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie
 

 
Ten stan kiedy mówisz `głupku`, a myślisz `Boże, jak ja go kocham`.
 

 
Jeszcze rok temu wszystko było nasze, mieliśmy wiele wspólnego, te same myśli, słowa, gesty, ta sama droga, ten sam cel i wspólne uczucie. Teraz jest zupełnie inaczej, nie potrafimy się dogadać, wymuszone i bezsensowne rozmowy, potykamy się dużo częściej i z coraz większym zasięgiem, niemalże każda rzecz nas różni, każda zadaje ból i zostawia cholerne ślady. Mam dłonie splecione na karku i nie wiem już, kompletnie nie mam pojęcia, jak to ratować..
 

 
popatrz na mnie, nie widzisz że tęsknie? nie przeszkadza Ci mój ból, który towarzyszy mi na co dzień? zobacz, nie umiem się pozbierać, bo Ty się oddalasz. chodź, spróbujmy naprawić wszystko co zrujnowaliśmy, naszą przyjaźń ponad życie. pamiętasz? przyjaciele na całe życie. obiecaliśmy sobie to, więc błagam nie odchodź, nie oddalaj się ode mnie. zostań ze mną, pomóż mi się pozbierać, bo to Ty znasz mnie najlepiej, to Ty wiesz jak mi pomóc. błagam, zostań.
 

 
Jestem po prostu kolejną dziewczyną, która wierzy w coś, co nigdy się nie wydarzy.
 

 
monotonia..gdy codziennie wstaję i mam wrażenie, że dzień się powtarza, bo ciągle jestem smutna