• Wpisów:245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin:11 523 / 2167 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
-Ty boisz się zmian? - spytałam.
-Tylko jednej.
-Jakiej?
-Boję się zostać bez ciebie - rzekł bardzo poważnie.
-Nigdzie się nie wybieram - uśmiechnęłam się i potargałam jego falowane włosy.
-Jesteś dla mnie bardzo ważna.
 

 
Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają , mącą w naszych sercach, a potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność, pozwala byle komu się oswoić.
 

 
,,Gdyby oczy nie płakały
A usta się wciąż śmiały"
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
''A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej''
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Dopóki jesteś tu ze mną to miejsce coś znaczy
 

 
Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie...
 

 
wyszepcze Ci do ucha, jak bardzo Cię kocham, ciepło moich słów zabije ból w Twoich oczach
 

 
Bo zwykle to tak, że nie cenimy tego co mamy, a jak stracimy to tęsknimy i wspominamy
 

 
,,Życie jest małą ściemniarą"
 

 
I widzisz Jego, wysokiego, w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie, w szerokich spodniach i zajebiście aroganckim spojrzeniu, które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz, że chciałabyś go mieć dla siebie, już tak na zawsze.
 

 
Chłopaku pamiętaj, że dziewczyna nie zakochuje się dla zabawy. Ona wie, że Twoje cudne oczy będą prześladować ją każdej nocy. Wie, że Ty będziesz obojętny jak głaz, ale mimo to będzie do Ciebie wzdychać. Pamiętaj, że dziewczyna wie ile bólu kryje w sobie nieodwzajemniona miłość, a i tak Cię kocha.
 

 
Wiesz, że mój świat nosi Twoje imię, wiesz, że bez Ciebie sama tutaj zginę.
 

 
Chodź. Zakochajmy się. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na chwilę. Na teraz. Na wieczność.
 

 
- Czym jest miłość? - spy­tała.
- Wy­daje mi się, że miłość to... Jak­by ci to wytłumaczyć? - wes­tchnąłem. - Miłość to ta­kie spa­cero­wanie z kimś na plaży w upal­ne, let­nie po­połud­nie. Niebo jest błękit­ne, czyściut­kie i niezag­ra­cone żad­nym, na­wet naj­mniej­szym obłokiem, nie mówić już o deszczo­wych chmu­rach. Ogólnie rzecz biorąc, jest pięknie. Miłość jest piękna.
- A jak pa­da?
- Cze­kaj, nie prze­rywaj mi. - Spauzo­wałem na chwilę. - Miłość jest piękna - powtórzyłem. - Ale co będzie, kiedy przyj­dzie ule­wa? Inaczej, co będzie, jeśli na­dejdą ja­kieś prob­le­my, kłótnie, trud­ności, a może na­wet kry­zys? Wte­dy, par­tner wyj­mu­je z ple­caka pa­rasolkę. Jeżeli jej nie ma, to par­tner­ka zacznie szu­kać. Jeżeli obo­je nie będą mieli pa­rasol­ki, założą so­bie bluz­ki na głowę. Jeżeli i to nie po­może, scho­wają się pod drze­wem. Jeżeli nie będzie drze­wa, znajdą rek­lamówkę. Jeżeli jej nie znajdą, uciekną do ja­kiegoś ba­ru. Jeżeli go nie będzie, to… i tak w kółko, i w kółko. A co się sta­nie, jeśli wszys­tko nag­le sku­je mróz i li­piec lub sier­pień za­mieni się w styczeń? Wte­dy je­den par­tner znaj­dzie w ple­caku dwie kur­tki. Jeżeli ich nie znaj­dzie, zacznie szu­kać ko­ca. Jeżeli nie udadzą mu się poszu­kiwa­nia, obo­je pos­ta­rają się przes­ta­wić na zi­mową porę. Ra­zem. Bo nie zaw­sze jest gorąco, nie zaw­sze wszys­tko jest piękne, cza­sami przychodzą te gor­sze, mroczniej­sze po­ry, jak zi­ma.
 

 
Kiedyś przychodzi taka chwila, taki moment, gdy uświadamiamy sobie, że do pełni szczęścia potrzebujemy tej , jedynej, konkretnej osoby..ale jej nie ma przy nas :C
  • awatar Photography is my life: Ja mam to szczęście ,że mam tego jedynego przy sobie ,choć bywają wzloty i upadki pamiętaj o tym ;*
  • awatar czarna polewka3100: Zapraszam na mojego bloga: http://angelika3100.pinger.pl/ :) o życiu, modzie, tym czym chce się podzielić :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Samotność jest wtedy, gdy otacza Cię pełno osób, a Ci wciąż brak tej jedynej </3
 

 
Szacunek dla facetów, którzy jeszcze w dzisiejszych czasach potrafią walczyć o dziewczynę, którą kochają!.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Bądź przy mnie. Całkowicie i nieodwracalnie. Na zawsze.
 

 
Na świecie jest chociaż jedna osoba, która myśli o Tobie przed snem. Wierzycie w to ?
 

 
Kocha się nie za coś, lecz pomimo wszystko <3
 

 
Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyzne, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za ręke przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, ze pięknie wyglądasz bez makijazu i ułożonych włosów. Poczekaj na mężczyzne, który przy swoich kumplach nazwie Cię 'Tą jedyną'
 

 
szczęście to stan w którym wiesz, że nic więcej ci nie potrzeba , czujesz to?